Barkod Sistemleri

Barkod Sistemleri

      Barkod sistemi günümüzün gelişen teknolojik gelişmelerle paralel olarak büyümektedir. 

Ürünler birçok işletme gibi sizde fiyatları kabaca biliyorsunuz. Ama her ürün için ayrıntılı kar-zarar, toplam stok, kalan stok, giriş ve çıkış fiyatları, ürünün fiyat geçmişi, günlük, aylık, yıllık satışların toplam tutar ve miktarsal dönüşümleri ve buna benzer birçok sorunun cevabını bulamıyorsunuz. Barkod sisteme geçiş yapıldıktan kısa süre sonra tüm sorunlar geçmişteki küçük anılar olarak yerini alacaklar.

Sizde kurumsal kimliğe kavuşacaksınız. Hem siz kazançlı çıkacak hem de müşterileriniz kazançlı çıkacaklar. Düşünsenize her gün tartığınız domates, peynir ve benzeri ürünlerin teraziden çıkışlarında her seferinde yuvalarlama yaptınız,barkod sistemi yuvarlama yapmaz toplam tutar veririr. Siz indirim yapmak isterseniz indirim yapar.


Ürünlerinize minimum ve maximum değerleri tanımlayarak. Hem fazla stok yapmaktan kurtulacak hem de ürün azaldığı zaman sistem tarafından bilgilendirileceksiniz.

Toptancılar içinde bir paragraf açmak isteriz. Size gelen ürünlerin sipariş toplamı ile bire bir örtüşüyor mu, toptancıya ne kadar borcunuz var, ne kadar ödeme yaptınız, ne zaman ödeme yaptınız hepsini bir tıkla öğrenebileceksiniz. Daha önceden farklı fiyata aldığınız bir ürünün geliş fiyatı değişmişse sistem uyarı verecektir.

Belli bir ürün grubuna ait fiyat değişikliği olacaksa Barkod otomasyonu sayesinde grup bazlı fiyat değişikliğini bir tıkla yapabiliceksiniz.

Ürünlerinize etiket basabileceksiniz. Bu sayede elle fiyat yazmaktan kurtulacaksınız. Hem zaman kazanacak, hem de kurumsal kimliğiniz ile öne çıkacaksınız.

Hizmetlerimiz
© 2006 - 2015 KUZEY ELEKTRONIK
Meydankapı Mah. Meydan Eteği Sok. No:7\C Sinop\Merkez Tel:0368 261 1 911 - Fax: 0368 260 01 58