Mağaza Sistemleri

Mağaza Sistemleri

Mağaza Ürün Koruma Sistemi Nedir?

Elektronik Ürün Güvenlik Sistemleri, ürünlerini açıkta teşhir eden perakende satış mağazalarında, çalıntılardan dolayı oluşacak kayıpları engellemek ve toplam kârlılığı artırma amaçlı kurulan sistemlerdir. Her tür mağazanın ihtiyacını karşılayacak kapasitedeki sistemler, akustomanyetik, elektromanyetik, RF Sistemler, kablolu ürün Koruma sistemleri ve multimedya koruma ürünleri’nden oluşmaktadır. Gelişen günümüz teknolojisinde ürün güvenliğini network alt yapısı ile birleştiren teknolojiler, değişik mağazalardaki ürün kontrolünün, satış ve takibinin tek noktadan yönetim ve raporlama avantajları sunmaktadır.

Mağaza güvenlik sistemleri, her formdaki ürüne uygulanabilecek çeşitleri ve üretimde etiketlemeye uygun formatlarıyla kayıpları önleme konusunda en zengin güvenlik alternatiflerini sunar.

Satılan ürün çeşitliliği, tipi ve de mağazaların iç dekorasyonuna uygun bir ürün güvenlik sistemi kullanılmalıdır.
Bu sistemler ürün kayıplarını alarm etiketi takarak önlediği gibi, ürünün çalınma riski olmadan açık bir şekilde sergilenmesi, hızlı müşteri trafiğinin sağlanması ve eleman istihdamındaki azalma ile mağazanın verimliliğini arttırmak için artık tüm dünyada bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Mal kayıplarından doğan zararın giderilmesi için kısıtlama yapmamak ve adet bazında az; ama genel toplamda yüksek maliyetlere sebep olan hırsızlıkların önlenmesi için ürün güvenlik sistemine duyulan ihtiyaç kat kat artmaktadır.

Hizmetlerimiz
© 2006 - 2015 KUZEY ELEKTRONIK
Meydankapı Mah. Meydan Eteği Sok. No:7\C Sinop\Merkez Tel:0368 261 1 911 - Fax: 0368 260 01 58